Nasze realizacje

Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z galerią zdjęć obrazującą zrealizowane przez nas usługi geodezyjne. W większości przedstawionych, przykładowych inwestycjach zakres świadczonych prac obejmował kompleksową, pełną obsługę geodezyjną wykonaną zgodnie z dokumentacją techniczną oraz oczekiwaniami naszych klientów.

Przedstawione portfolio to zaledwie ułamek naszej profesjonalnej działalności geodezyjnej. Prosimy zwrócić uwagę również na nasze doświadczenie w geodezyjnych podziałach nieruchomości. Nasza galeria przedstawia realizację dużych projektów, które wykonaliśmy z powodzeniem. Nie obawialiśmy się wykonania tak zaawansowanego zlecenia ponieważ nie mamy ograniczeń przed podjęciem się nowych, skomplikowanych wyzwań.

Nie sposób przedstawić pełnej dokumentacji fotograficznej potwierdzającej wykonane przez nas usługi geodezyjne. Nie wszystkie realizacje geodezyjne można przedstawić w formie migawek fotograficznych jak choćby prace polegające na obmiarach powierzchni, w których mamy znaczące doświadczenie a ilości wykonanych pomiarów sięgają niemal pół miliona m2. Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w zakładce OFERTA, do której zapoznania się gorąco namawiamy.

Centrum logistyczne 7R Logistic Gdańsk - Kowale ul.Magazynowa

Pełna obsługa geodezyjna

Centrum logistyczne 7R Logistic Gdańsk Szadółki -
ul. Magnacka

Pełna obsługa geodezyjna

Osiedle Viridis – Gdynia ul. Janiny Porazińskiej

Obsługa geodezyjna budynków

Centrum logistyczne Panattoni Park Gdańsk IV – Gdańsk ul. Elbląska

Pełna obsługa geodezyjna

Port Kopytkowo – przy zjeździe z autostrady A1 w Kopytkowie

Pełna obsługa geodezyjna

Centrum logistyczne Panattoni Park Rumia – Rumia ul. Działkowców

Pełna obsługa geodezyjna

Panattoni Park Gdańsk – West II, Jankowo Gdańskie

Pełna obsługa geodezyjna

Osiedle Skandinavia – Gdańsk ul. Wielkopolska 66

Pełna obsługa geodezyjna

Osiedle dynamika, Gdańsk, ul. Człuchowska

Pełna obsługa geodezyjna